Trükiga pakketeibid

Professionaalsed kleepteibid Sinu ärile!
Firma Protape ®
Professionaalsed pealetrükiga pakketeibid!

Firma Protape ® on juhtiv trükiga pakketeipide tootja. Oleme aastaid tootnud trükiga pakketeipe ja teenindame edukalt ettevõtteid üle kogu Euroopa!

Selleks, et pakkuda Teile kõrgeima kvaliteediga toodet, kasutame kaasaegset ja väga tõhusat masinaparki, mis võimaldab meil täita Teie tellimusi suurima täpsusega, tänu millele pakume tooteid ja teenuseid Euroopa tasemel.

Pakketeipide tootmisel kasutame parimaid liime

Pakketeibid HOTMELT

Individuaalse trükiga pakketeib liimiga HOTMELT (spetsiaalne sünteetiliste kautšukite segu) on väga universaalne toode, mida saab edukalt kasutada kontoritöödel, aga ka rasketel laotöödel.

Sobib ideaalselt nii Teie klientidele saadetud väikeste, kergete kui ka raskete ja suurte pakkide liimimiseks ja märgistamiseks. HOTMELT liimipõhiste kleepteipide suureks eeliseks on käsitsi või masinaga pealekandmise võimalus.

Tänu sünteetilisele kautšukile on HOTMELT kleepteipidele iseloomulik väga kõrge algne nakketugevus, tänu millele tagavad nad ühenduse stabiilsuse juba esimestest hetkedest pärast pakketeibi kinnitamist kaetavale aluspinnale. Meie pakketeibid väga elastsed ega rebene kasutamise ajal, mis muudab laotöö lihtsamaks, kiiremaks ja tõhusamaks.

Trükiga pakketeib HOTMELT liimil on parim ja odavaim reklaami vorm. Selline toode loob teie ettevõttest positiivse kuvandi ja tuntuse, tagades samal ajal saadetise parima turvalisuse, millel on e-kaubanduse valdkonnas suur tähtsus. Pakketeipide isikupärastatud trükid teostame vastavalt saajate individuaalsetele juhistele. Projekte teostame alati tasuta kuni kliendi täieliku heakskiidu saamiseni.

Sünteetilise kautšukiga teipe valmistame versioonides HOTMELT ja HOTMELT ÖKO.

Liim HOTMELT selle liimiga teipide suurim eelis on suur algne nakketugevus, tänu millele tagab teip stabiilse ühenduse juba esimesest hetkest pärast kleepimist. Lisaks on teibid pärast liimimist vastupidavad madalatele ja kõrgetele temperatuuridele – säilitades oma omadused temperatuurivahemikus -10°C - +50°C.
Minimaalne kogus on 36 tk, trükk kuni 3 värvini (PANTONE SOLID COATED PALETTE), 360 tk koguse puhul kuni 8 värvini (PANTONE SOLID COATED PALETTE) ja isegi fotoprintid (CMYK).

Liim HOTMELT ÖKO - HOTMELT ÖKO liimiga trükiga teipe kasutatakse kõige kergemate pakendite liimimiseks. Tänu õhukese, kuid siiski väga vastupidava ja elastse kile ning väiksema liimikoguse kasutamisele on see ÖKOLOOGILISEM (põhjustab vähem kile ja liimi tarbimist) ning tänu väga soodsale hinnale ka väga SÄÄSTLIK lahendus.
Minimaalne kogus on 360 tk trükiga kuni 8 värvini (VALIK PANTONE SOLID COATED) ja isegi fotoprintid (CMYK).

Kleepteibid SOLVENT

SOLVENT liimiga (tugevaim looduslikul kautšukil põhinev liim) pakketeip on premium klassi toode, mida saab edukalt kasutada ka kõige ekstreemsemates olukordades, näiteks ebasoodsate ilmastikutingimuste korral (kõrge õhuniiskus, pakane). SOLVENT liimiga pealetrükiga teibid sobivad kasutamiseks kõige raskemate saadetiste pakkimisel.

SOLVENT liimiga teipe trükiga saab paigaldada käsitsi või masinaga.

SOLVENT liimi suurim eelis on selle väga hea nakketugevus, mis muutub aja möödudes veelgi tugevamaks. Meie poolt toodetavad isekleepuvad teibid on väga elastsed ega rebene kasutamise ajal, mis muudab pakendamise lihtsamaks, kiiremaks ja tõhusamaks.

Trükiga pakketeip SOLVENT liimil on parim ja odavaim reklaami vorm. Toodete ja saadetiste märgistamine kleepteipidega parandab teie ettevõtte tuntavust ja kaitseb saadetisi ideaalselt transpordi ajal kullerfirmade poolt. Ettevõtete individuaalseid pealetrükke pakketeipidele teeme vastavalt klientide üksikasjalikele juhistele. Teeme iga projekti alati tasuta kuni kliendi täieliku heakskiidu saamiseni.

SOLVENT liimiga isekleepuvaid teipe saame teha kahele alusmaterjalile, POLÜPROPÜÜLEENILE või PVC kandjale.

Liimiga SOLVENT (POLÜPROPÜÜLEENTEIP) teip tavalise alusmaterjali ja looduslikust kautšukist parima kvaliteediga liimiga tagab saadetiste turvalisuse mistahes tingimustes. Lisaks on see toode, mis on pärast liimimist vastupidav madalatele ja kõrgetele temperatuuridele – säilitades oma omadused temperatuurivahemikus -20°C - +60°C.
Minimaalne kogus on 36 tk trükiga kuni 3 värvini (VALIK PANTONE SOLID COATED)

Liim SOLVENT (PVC) - PVC alusmaterjali iseloomustab suur mehaaniline tugevus, tänu millele on see spetsiaalsete ülesannete jaoks mõeldud teip, mida iseloomustavad head nakkeomadused; ning on mõeldud suurte mõõtmetega väga raskete pakkide kinnitamiseks raskete transporditingimuste jaoks. Teibi täiendavaks suureks eeliseks on selle vaikne rullist lahti kerimine, mis suurendab töö mugavust. PVC materjalist kleepteibid on vastupidavad madalatele ja kõrgetele temperatuuridele – säilitades oma omadused temperatuurivahemikus -20°C - +60°C.
Minimaalne kogus on 36 tk trükiga kuni 3 värvini (VALIK PANTONE SOLID COATED)

Isekleepuvad AKRÜÜLteibid

AKRÜÜLliimiga valmistatud trükiga pakketeibid on ideaalne töövahend igasse kontorisse ja lattu. Kleepteibi omadused muudavad selle üheks kõige populaarsemaks erinevat tüüpi laadungite ja pakkide turvastamise vormiks. Tänu aja jooksul suurenevale viskoossusele ja vastupidavusele saab akrüülteip suurepäraselt hakkama kauba pikaajalise ladustamise puhul. Isekleepuv teip akrüülliimil (mis on toodetud akrüülemulsiooni ja ristsiduva komponendi ühendamisel) - tänu sellele on akrüülteip väga vastupidav niiskusele, vananemisele ja UV-kiirgusele (seetõttu ainus teip, mis ei muutu aja jooksul kollaseks). Tugevad nakkeomadused ja elastsus on ideaalsed ka kaupade ladustamise ja transportimise juures. Vastupidav ja püsiv trükiga pakkelint akrüülliimil on ideaalne firma reklaamimise vorm, parandades kaubamärgi tuntavust ja suurendades müüki e-kaubanduse sektoris.

Akrüülist kleepteipe võime valmistada ka vaikses versioonis (ACRYL SILENT), mida saab edukalt kasutada kohtades, kus pikaajaline liimimine ja müra raskendavad tööd. Meie vaikses versioonis teipidel on märkimisväärne mõju töö mugavuse parandamisele. Vaikne pakketeip koos individuaalse trükiga tagab vaikseima lahtikerimise. Sobib ideaalselt kasutamiseks nii ladudesse või kontoritesse kui ka kohtadesse, kus valmistatakse ette palju saadetisi.

AKRÜÜLliim selle liimi suurimaks eeliseks on aja jooksul kasvav nakkuvus, vastupidavus niiskusele ja UV-kiirgusele. Lisaks on teibid pärast kleepimist vastupidavad madalatele ja kõrgetele temperatuuridele – säilitades oma omadused temperatuurivahemikus -10°C - +60°C.
Minimaalne kogus on 36 tk trükiga kuni 3 värvini (VALIK PANTONE SOLID COATED), 360 tk kuni 8 värvini (VALIK PANTONE SOLID COATED) ja isegi fotoprintid (CMYK).

Liim VAIKNE AKRÜÜL - selle liimiga isekleepuvaid teipe iseloomustab suurem kile paksus ja suurem liimikogus, tänu millele on teibi lahtirullimine vaikne. Teip avaldab muljet oma nakkuvusega ja sellega kleebitud pakendid on üliturvalised. Lisaks on see toode, mis on vastupidav madalatele ja kõrgetele temperatuuridele – säilitades oma omadused temperatuurivahemikus -10°C - +60°C.
Minimaalne kogus on 360 tk trükiga kuni 8 värvini (VALIK PANTONE SOLID COATED) ja isegi fotoprintid (CMYK).

Juhised meie pakketeipide logoga teipide kleepteipide kasutamiseks

Meie teibi kasutamist puudutavad juhised:

  • Pakketeipe tuleks hoida kuivas ruumis originaalpakendites
  • Kleepteipe tuleks kasutada temperatuuril üle +8 °C,
  • Kleepteip tuleks kinnitada puhtale ja kuivale pinnale.
  • Pakketeibi tugev surumine pinnale parandab teibi nakkumist aluspinnale
  • Üksikpakendite (millesse on pakitud kleepteibid) ja hulgipakendite (karpide) avamiseks ei tohi kasutada teravaid tööriistu, teibi serva lõikamine on selle rebenemise kõige levinum põhjus.