Trükiga paberteibid

Ökoloogilised paberteibid Sinu firmale

Tippkvaliteet paberteibid kraft teibid ökoteibid logoga kraft teibid

Paberteip (JÕUPABERIGA) trükiga ja firma logoga on parim lahendus, mida kasutavad e-kaubanduses tegutsevad ettevõtjad. Toodame parima kvaliteediga paberist pakketeipe, mida iseloomustavad suur vastupidavus ja tohutu liimimistõhusus.

Meie paberteibid sobivad ideaalselt saadetiste turvastamiseks, hoolitsedes lisaks meie looduskeskkonna eest. Meie trükiga paberteip on ideaalne ja keskkonnasõbralik viis Sinu saadetiste pakendamiseks. Trükiga isekleepuvad teibid on väga universaalne lahendus, mis parandab lisaks firma kuvandit ja tutvustab seda proÖKOna.

Tehes pealetrükke firma logo, reklaamteksti või hoiatavate sümbolite kujul paberteipidele muudame meie jõupaberist teibid suure haardega reklaamikandjaks - andes sellele lisaväärtuse odava reklaami näol ja kindluse, et klient jätab meelde meie firma visuaalse identifitseerimise. Selline reklaami vorm sobib ideaalselt Sinu firmale.

Paberteip jõupaberil (KRAFT) on varustatud liimikihiga, mis põhineb sünteetilisel (HOTMELT liim) või looduslikul (SOLVENT liim) kautšukil. Meie jõupaberist teibid on vabad keskkonda ohustavatest koostisosadest. Ökoloogiline trükiga paberilint on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest ja on saadaval kahes värviversioonis: valge ja pruun (HOTMELT liim) ja ainult pruun (SOLVENT liim).

Ökoloogilised paberteibid (KRAFT) koos pealetrükiga on Sinu firma ideaalseks turundusmeetmeks. Oma ettevõtte logo või reklaamlause pealetrükk parandab Sinu firma tuntavust. Lisaks tõmbab paberteip (KRAFT TÜÜPI) juurde palju uusi kliente, kelle jaoks on tähtis keskkonnakaitse. Paberist pakketeip firma trükiga on üha populaarsem ja on muutunud põhiliseks veebipoodide, kontorite ja ladude varustuseks. Sobib ideaalselt erineva kaalu ja suurusega pappkarpide pakkimiseks, väikeste pakkide ja ümbrikute kleepimiseks, kaupade pitseerimiseks ja märgistamiseks.

püsiv, tugev liimimine
Paberteibid
SOLVENT liimil

SOLVENT liimi iseloomustab hea nakkuvus, mis muutub aja jooksul tugevamaks. Lisaks on see toode vastupidav madalatele ja kõrgetele temperatuuridele – säilitades oma omadused pärast liimimist temperatuurivahemikus -20°C - +60°C. See on saadaval ainult pruunis variandis, minimaalne kogus on 36 tk. Trükid kuni 3 värvini. (VALIK PANTONE SOLID COATED).

erakordne liimimistõhusus
Paberteibid
HOTMELT liimil

Liimi HOTMELT iseloomustab suur algne nakketugevus, tänu millele tagab stabiilse ühenduse juba esimesest hetkest pärast kleepimist. Lisaks on HOTMELT liimiga valmistatud trükiga paberteibid vastupidavad madalatele ja kõrgetele temperatuuridele – säilitades oma omadused pärast liimimist temperatuurivahemikus -20°C - +60°C. Paberteibid HOTMELT liimiga on saadaval valges ja pruunis variandis, minimaalne kogus on 540 tk.
Trükid kuni 8 värvini (VALIK PANTONE SOLID COATED) ja isegi fotoprintid (CMYK).

Juhised meie pakketeipide kraft teipide öko teipide kasutamiseks

Meie teibi kasutamist puudutavad juhised:

  • Paberteipe tuleks hoida kuivas ruumis originaalpakendites
  • Öko kraft eipe tuleks kasutada temperatuuril üle +8 °C
  • Paberteip tuleks kinnitada puhtale ja kuivale pinnale
  • Kraft teibi tugev surumine pinnale parandab teibi nakkumist aluspinnale
  • Üksikpakendite (millesse on pakitud kleepteibid) ja hulgipakendite (karpide) avamiseks ei tohi kasutada teravaid tööriistu, teibi serva lõikamine on selle rebenemise kõige levinum põhjus.